سوالات متداول

جهت ساخت حساب کاربری در سیستم یکپارچه خرید و فروش آنلاین یوتیس، تنها کافیست تا با دانلود و نصب نسخه مورد نظر اپلیکیشن موبایل روی گوشیتان، صنفی که در آن فعالیت دارید را انتخاب کنید و اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید. بعد از ثبت نام شما وارد بازار آنلاین صنف خود میشوید و میتوانید با همکاران خود به صورت رایگان در ارتباط باشید و معامله کنید.

توجه داشته باشید که تمامی خدمات یوتیس در حال حاضر کاملا رایگان می باشد و نیازی به پرداخت حق اشتراک برای استفاده از اپلیکیشن نیست، هدف ما کمک در بهبود روابط  تجاری و اقتصادی شما هموطنان گرامی با همکاران صنفی خود می باشد. پس با خیال راحت برای خود حساب کاربری بسازید و با همکاران خود وارد معامله شوید.

یوتیس یک پلتفرم یکپارچه خرید و فروش آنلاین می باشد که مناسب تولیدکنندگان و واردکنندگان، عمده فروشان و بنکداران، خرده فروشان و مغازه داران می باشد. اگر خرده فروش هستید برای تامین محصولات خود نیازمند خرید عمده می باشید و با یوتیس خیلی راحت میتوانید بهترین کیفیت و قیمت را پیدا کنید،و حتی اگر محصول موردنظر خود را در یوتیس پیدا نکردید، میتوانید آن را درخواست کنید تا همکاران صنف خودتان در سراسر کشور قیمت پیشنهادی خودشان را به شما اعلام کنند و خیلی راحت و آسوده از تمام عمده فروشان سراسر کشور استعلام قیمت بگیرید.

جهت استفاده از پلتفرم یوتیس، تنها کافیست با ثبت اطلاعات صحیح و محصولات اورجینال و اصیل به کسب و کار خود بپردازید. جامعه کاربران یوتیس بر اساس اطلاعات واقعی و اصیل بنا نهاده شده است. لذا از شما همکار گرامی خواستاریم تا با ثبت محصولات اورجینال و مرغوب، در توسعه و رشد کیفیت خدمات یوتیس مارا همراهی نمایید.

بعد از اینکه در یوتیس ثبت نام کردید و حساب کاربری خود را فعال نمودید، میتوانید با مراجعه به صفحه جزئیات محصول مورد نظر خود، علاوه بر مشخصات محصول با شماره تلفن فروشنده تماس مستقیم برقرار کنید و بدون هیچ واسطه ای با همکار خود وارد معامله شوید. علاوه بر تماس مستقیم امکان ارسال پیامک به فروشنده نیز وجود دارد.

شما میتوانید با مراجعه به لیست همکاران صنفی خود، به صفحه محصولات همان همکار مراجعه کنید و فقط محصولات همکار مورد نظر خود را مشاهده کنید. در لیست همکاران فیلد جستجوی پیشرفته وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن همکار موردنظر خود را پیدا کنید.

باتوجه به اینکه یوتیس تمامی راه های ارتباطی خریدار و فروشنده را آزاد گذاشته است و هیچگونه دخالتی در معامله  بین خریدار و فروشنده ندارد، هرگونه تخلف در عرضه محصولات تقلبی و غیراصل و یا هر مشکل دیگری در معامله دوطرف برعهده شخص خریدار یا فروشنده می باشد و یوتیس هیچ مسئولیتی را قبول نمیکند. اما درصورت مواجه شدن با چنین مشکلاتی، میتوانید آن را به ما گزارش دهید تا حساب کاربری شخص متخلف مسدود گردد و اطلاعات هویتی متخلف در اختیار مراجع قانونی قرار گیرد. از این رو خواهشمندیم فقط و فقط محصولات درجه یک با اطلاعات دقیق و مشخص ثبت کنید تا خریدار از شرایط ظاهری و باطنی محصول اطلاع کامل داشته باشد. 

کاربران یوتیس ملزم به ثبت قیمت های واقعی و به روز می باشند و ربات هوشمند یوتیس بعد از گذشت تاریخ مشخص شده، به فروشندگان اطلاع میدهد تا قیمت محصولات خود را به روز کنند، در غیر اینصور محصول مورد اطلاع غیرفعال میشود. از شما فروشندگان گرامی خواهشمندیم برای بالابردن کیفیت خدمات یوتیس، قیمت محصولات خود را به روز نگه دارید تا خریداران با اعتماد کامل نسبت به قیمت ها، با شما وارد معامله شوند.

ما برای بالابردن کیفیت خدمات یوتیس و کاربردی تر کردن استفاده از آن، هر صنف را به صورت تفکیک شده برای کاربران نمایش میدهیم. یعنی شما در هر صنفی که فعالیت میکنید فقط محصولات صنف خود را مشاهده میکنید و محصولات دیگر صنف ها به شما نمایش داده نمیشود. به این صورت استفاده از یوتیس برای هر صنف، تخصصی تر و حرفه ای تر خواهد بود.

ما به این نکته توجه ویژه ای کرده ایم که ممکن است کاربران زیادی در دو صنف و یا حتی بیشتر، فعالیت داشته باشند و این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده ایم که بدون نیاز به ثبت نام مجدد، صنف جدیدی را به حساب کاربری خود اضافه کنند و به راحتی بتوانند بین صنف های فعال خود، جابجا شوند و در چند صنف مختلف فعالیت کنند.