آموزش راه اندازی عطاری_گیاهان دارویی
مقدمه
چنانچه هریک از شما کاربران محترمی که قصد انجام فعالیت در شغل عطاری را دارید می توانید با توجه به موارد و گفته های مندرج در این مقاله به اطلاعات مهمی دست یافته و پله های موفقیت را یک به یک طی کنید.
پیشینه فعالیت در عرصه عطاری به گذشته های خیلی دور باز می گردد و هم اکنون هم در میان ما ایرانیان رایج بوده و به سبب تاثیرات قابل توجه به شکل دائمی و روز افزون در حال گسترش است و در نهایت موجب بهبود وضعیت افراد می شود.
یکی از راه های کسب درآمد در جوامع امروزی شغل عطاری است که در تمامی نقاط کشور این رقم کسب و کار به چشم می خورد و با توجه ویژه مصرف کنندگان روبرو شده است همچنین باید گفت دقت در موارد کوچک سبب افزایش سطح کار و به دست آوری سود خواهد شد، از این رو پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه ما بمانید و اطلاعات خود را افزایش دهید.
علت راه اندازی عطاری در چیست؟
با اندکی تامل درعلت های شکل گیری عطاری ها درمی یابیم مردم از مصرف داروهای شیمیایی زده شده و تمایل دارند مشکلات جسمی خود را به واسطه گیاهانی که خاصیت دارویی دارند، رفع کنند از این روست که مراجعه به مغازه های عطاری هر روز در حال افزایش است و می توان گفت که روش های درمانی گذشته مجددا رایج شده و سود خوب و قابل توجهی هم نصیب افراد فعال در این زمینه می شود.

آموزش راه اندازی عطاری_گیاهان دارویی
راه های رشد و پیشرفت شغل عطاری چه مواریست؟
یکی از برترین و پر رونق ترین مواردی که سبب افزایش آگاهی مردم از محصولات و همچنین فروش بیشتر می شود، استفاده از فضای مجازیست، فرق نمی کند که فروشگاه شما در کجا دایر است و به محل زندگی افراد رور است یا نزدیک، مسئله مهم این است که در فضای مجازی به شکل منظم و با اطلاعات بالا قادر به خدمات رسانی باشید و در صورت خرید آنلاین محصولاتی با کیفیت بالا و در اسرع وقت تعیین شده به دست افراد برسانید از این رو مورد توجه قرار خواهید گرفت و کسب و کار شما هر روز با دنبال کنندگان بیشتری مواجه خواهد شد و این همان پیشرفت شغلی می باشد.
موضوع دومی که در این راستا وجود دارد و از اهمیت ویژه ای هم برخوردار است، قرار دادن محصولات در بسته بندی های جذاب، مرتب و شیک است که سبب جلب توجه و رضایت کامل مصرف کنندگان خواهد شد، برای این مسئله می توانید از پاکت های کوچک و خوش رنگ با برند فروشگاه خود بهره گیری کنید.

نتیجه گیری
 

 

دارا بودن محیط کاری جذاب به واسطه چیدمان و قفسه های زیبا راه دیگر جلب توجه و رونق کاراست، بدین شکل که محیط انتخابی شما برای شروع کسب و کار باید پاکیزه، زیبا، دارای چیدمانی هماهنگ از نظر سایز و رنگ های مورد استفاده باشد به طوری که افراد در زمان مراجعه رغبت به مراجعه مجدد داشته و کالایی مطلوب و قابل قبول تهیه کنند.

برای گسترش کار و فروش بیشتر چه راه روش هایی وجود دارد؟
•    ضمن ارائه انواع گیاهان دارویی می توانید اقدام به فروش انواع شربت های گیاهی، عرقیجات و دمنوش ها هم داشته باشید این گونه قطعا فروش محصولات شما با رشد بیشتری مواجه بوده و سود بیشتری از این کسب و کار متوجه شما می گردد.
•    توجه به بازاریابی هم نکته مهم دیگری در زمبنه پیشرفت کار محسوب می شود، بطوری که هرچه بیشتر بازاریابی با موفقیت انجام گیرد افراد ترغیب به خرید شده و این گونه فروش بالا رفته و سودآوری بیشتری به دنبال خواهد داشت.
•    مبحث دیگر که از اهمیت ویژه ای برخوردار است ارائه اطلاعات مفید از حوزه کاری و در رابطه با خواص گیاهان است که در زمان رجوع افراد و در زمان خرید باید پیاده سازی شود تا افراد ضمن آشنایی با خاصیت های هر محصول اقدام به خرید نموده و سود نصیب عرضه کنندگان گردد.
•    داشتن روحیه مشتری مداری هم رکن دیگر موفقیت در کار است، هرچه احترام و خوش رویی در زمان عرضه محصولات بیشتر باشد افراد زیادی مایل به انجام خریدهای خود از شما خواهند بود در نتیجه این مسئله هم بسیار مهم بوده و نباید از کنار آن به سادگی گذر کرد.
•    در نظر گیری میزان سود مناسب ( عدم گران فروشی) هم عامل مهم دیگریست که سبب جلب بیشتر مشتریان به مغازه شما خواهد شد و لقب منصف بودن به عطاری شما داده می شود.
مراحل راه اندازی موفق کسب و کار عطاری شامل چه مواردی است؟
•    برای اجرای کار برنامه ریزی دقیق و منظمی داشته باشید بدین شکل که انتخاب محیط، میزان بودجه، نیروی انسانی، سرمایه لازم، منطقه تاسیس مغازه، نام مناسب و درخور برای مغازه را معین کنید.
•    برای خود شریک کاری بیابید، این گونه در سود و ضرر شریک خواهید داشت به علاوه کارها با نظم و دقت بیشتری اجرایی می شود.
•    برای انجام امور مالیاتی ثبت نام کنید تا در زمان شروع به کار و همچنین در حین آن با مشکلات مالی مواجه نشوید.
•    برای کسب و کار خود یک حساب بانکی افتتاح کنید و کارت اعتباری برای دسترسی به سپرده تهیه کنید.
•    نرم افزار طراحی شده برای کسب و کار عطاری را تهیه کرده و بر سیستم محل کار خود نصب کنید تا علاوه بر رعایت نظم، حسابرسی ها بدون مشکل و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی شود.
•    برای افتتاح کسب و کار خود مجوزهای لازم را کسب کنید تا صلاحیت و انجام کار شما دچار اشکال نگردد.
•    از بیمه نمودن عطاری خود غافل نشوید.
•    در فضای مجازی اقدام به ارائه خدمات کنید و صفحه رسمی و آماده به کاری برای خود تهیه کرده و به عنوان پل ارتباطی با مشتریان در نظر بگیرید.

برای گسترش کار و فروش بیشتر چه راه روش هایی وجود دارد؟

چکیده مطلب

عطاری حرفه ای کاربردی و مهم و مشابه به پزشکی است، با این تفاوت که عطاران پس از شنیدن مشکلات مراجعین به ارائه داروهای گیاهی اقدام می کنند، اما پزشکان با معاینه به تجویز دارو در جهت بهبود وضعیت افراد می پردازند.
عطاری یک حرفه عالی با تاثیر درمان گری محسوب شده و هم اکنون هم علاوه برکشور ما در تمام سطح جهان رایج است و علاقه مندان خاص خود را دارد.
در پایان هم از توجه و همراهی شما نهایت سپاس و تشکر را داریم و امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

.دیگر کاربران به آدرس ایمیل شما دسترسی ندارند

2 نظر

نوشته شده توسط آریا عظیمی
Sep 22, 2020
متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد
نوشته شده توسط وطن دوست
Sep 22, 2020
متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد

پست های مرتبط